KEY Account Manager pro německy hovořící trhy

Hledáme nového člena týmu pro zahraniční obchod se znalostí německého jazyka na velice kvalitní úrovni. Našim cílem je poskytovat komplexní a rychlý servis ušitý zákazníkům na míru.
Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových zákazníků na svěřených trzích, vyjednávání podmínek spolupráce
  • aktivní každodenní komunikace se stávajícími zákazníky
  • technická podpora a poradenství v řešení projektů, tvorba cenových nabídek
  • spolupráce na tvorbě marketingové a technické podpory zákazníků
  • účast na veletrzích, služebních cestách, školeních
  • úzká spolupráce s back office pro zajištění komplexního servisu zákazníka
  • úzká spolupráce mezi jednotlivými odděleními uvnitř společnosti

Nabízíme

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání na HPP
  • kvalitní zaškolení a podporu při práci
  • motivační odměňovací systém
  • možnost seberealizace a kreativního přístupu k rozvoji svěřené oblasti
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky, poukázky Flexipass
  • dovolenou 25 dní
  • moderní pracovní prostředí a další benefity
  • nástup možný ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost německého jazyka, slovem i písmem
  • druhý jazyk na pokročilé úrovni je výhodou
  • schopnost samostatné práce i spolupráci v týmu
  • znalost práce na PC - MS Office, Internet
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • obchodní zkušenosti z oblasti německy hovořících států výhodou

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete nabídku ve formě strukturovaného životopisu v německém a českém jazyce prostřednictvím tohoto portálu přes formulář níže  nebo na e-mail: job@licon.cz.

Formulář

Pro více informací k dané pozici nebo k zaslání Vašeho životopisu použijte tento formulář.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.