OBCHODNÍ zástupce pro německy hovořící trhy

Nabízíme pracovní pozici pro kolegu s duší obchodníka, velice aktivní němčinou a chutí cestovat.

Pracovní náplň:

  • každodenní komunikace se stávajícími zákazníky
  • rozšiřování zákaznického portfolia na svěřených trzích
  • technická podpora a poradenství v řešení projektů, tvorba cenových nabídek
  • úzká spolupráce s back office podporou pro zajištění komplexního servisu zákazníka

Nabízíme

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání na HPP
  • kvalitní zaškolení a podporu při práci
  • motivační odměňovací systém
  • možnost seberealizace a kreativního přístupu k rozvoji svěřené oblasti
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky, poukázky Flexipass
  • dovolenou 20 + 5 dní
  • moderní pracovní prostředí a další benefity
  • nástup možný ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost německého jazyka, slovem i písmem
  • druhý aktivní jazyk na pokročilé úrovni je výhodou
  • schopnost samostatné práce i spolupráci v týmu
  • znalost práce na PC - MS Office, Internet
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • obchodní zkušenosti z oblasti německy hovořících států výhodou

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete nabídku ve formě strukturovaného životopisu v německém a českém jazyce prostřednictvím tohoto portálu přes formulář níže  nebo na e-mail: job@licon.cz.

Formulář

Pro více informací k dané pozici nebo k zaslání Vašeho životopisu použijte tento formulář.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.