Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Licon s.r.o.

Společnost LICON HEAT s.r.o. byla založena v roce 2004, avšak navazuje na tradici výroby otopných těles po firmě LIKOV. Od  roku 2009  společnost LICON přesunula své výrobní aktivity  do nového moderního výrobního závodu v průmyslové zóně Sever v Liberci. V současné době výrobní závod disponuje 2400 m2 výrobní plochy a 1000 m2 skladovací plochy. Nový objekt tak nejen perfektně slouží k výrobě kvalitních, moderních a funkčních otopných těles, ale zároveň firmu důstojně reprezentuje svým moderním vzhledem, vnitřním uspořádáním a dobrou dostupností. Díky tomu máme veškeré potřebné zázemí pro další rozvoj a růst společnosti.

Od roku 2013 je LICON součástí skupiny KORADO. Začlenění společnosti LICON do Skupiny KORADO je významným krokem v dlouhodobé strategii v investování do inovativních a progresivních technologií.

Od 1. března 2024 došlo k fúzi společnosti ThermWet s.r.o. do společnosti LICON HEAT s.r.o.
ThermWet  s.r.o.  je česká firma  ze skupiny  KORADO,  výrobce  větracích a  rekuperačních  jednotek s patnáctiletou  tradicí. Firma se prezentuje vlastním vývojem a výrobou a díky tomu dodává výrobky na vysoké technické úrovni, které jsou vybaveny vysoce kvalitními komponenty.
Cílem této fúze je zabezpečit budoucí rozvoj prodeje rekuperačních jednotek a využít aktuálního zájmu o řízené větrání v domácnostech.  Společně chceme vybudovat silnou, pro zákaznicky orientovanou firmu, která dodává na trh energeticky účinné výrobky. Tyto  produkty  nejen šetří životní prostředí, ale také Vám pomáhají snižovat náklady na provoz.

Společnost LICON HEAT s.r.o. přechází od 1. března 2024 na nový název LICON s.r.o. Tato změna reflektuje rostoucí angažovanost a rozšiřující se působení na trhu s tepelnými i větracími systémy a technologiemi. 

Ilustrace 1
Ilustrace 2
Ilustrace 4
Ilustrace 3

Co děláme?

Společnost LICON s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává široký sortiment otopných těles pro universální použití v jakémkoliv objektu. Jsme lídry v inovacích, máme špičkové vývojové a zkušební centrum, na vývoji spolupracujeme s Technickou univerzitou Liberec, UCEEB apod. Naše výrobky vytvářejí příjemné klima v budovách téměř po celém světě. 

Naší filozofií je inovativní přístup k požadavkům zákazníka. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše standartní výrobky. A rovněž díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme rychle reagovat na nestandartní zákaznické požadavky - atypická výroba, výroba dle přání a požadavků zákazníka je pro nás samozřejmostí.     

Výše uvedené filozofii je přizpůsoben chod celé společnosti od tréninku a školení zaměstnanců na všech úrovních, po neustálé investice strojního a technologického vybavení. V roce 2019 byl dokončen projekt inovace standartního sortimentu. Do celého projektu investovala skupina KORADO více než 1mil.Euro.  

Veškeré produkty LICON pro český a slovenský trh jsou k dispozici v prodejní síti společnosti KORADO, a.s.  Více informací na www.korado.cz.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.