Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Licon HEAT s.r.o.

Společnost LICON HEAT s.r.o. byla založena v roce 2004, avšak navazuje na tradici výroby otopných těles po firmě LIKOV. Od  roku 2009  společnost LICON přesunula své výrobní aktivity  do nového moderního výrobního závodu v průmyslové zóně Sever v Liberci. V současné době výrobní závod disponuje 2400 m2 výrobní plochy a 1000 m2 skladovací plochy. Nový objekt tak nejen perfektně slouží k výrobě kvalitních, moderních a funkčních otopných těles, ale zároveň firmu důstojně reprezentuje svým moderním vzhledem, vnitřním uspořádáním a dobrou dostupností. Díky tomu máme veškeré potřebné zázemí pro další rozvoj a růst společnosti.

Od roku 2013 je LICON součástí skupiny KORADO. Začlenění společnosti LICON do Skupiny KORADO je významným krokem v dlouhodobé strategii v investování do inovativních a progresivních technologií.

Ilustrace 1
Ilustrace 2
Ilustrace 4
Ilustrace 3

Co děláme?

Společnost LICON HEAT s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává široký sortiment otopných těles pro universální použití v jakémkoliv objektu. Jsme lídry v inovacích, máme špičkové vývojové a zkušební centrum, na vývoji spolupracujeme s Technickou univerzitou Liberec, UCEEB apod. Naše výrobky vytvářejí příjemné klima v budovách téměř po celém světě. 

Naší filozofií je inovativní přístup k požadavkům zákazníka. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše standartní výrobky. A rovněž díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme rychle reagovat na nestandartní zákaznické požadavky - atypická výroba, výroba dle přání a požadavků zákazníka je pro nás samozřejmostí.     

Výše uvedené filozofii je přizpůsoben chod celé společnosti od tréninku a školení zaměstnanců na všech úrovních, po neustálé investice strojního a technologického vybavení. V roce 2019 byl dokončen projekt inovace standartního sortimentu. Do celého projektu investovala skupina KORADO více než 1mil.Euro.  

Veškeré produkty LICON pro český a slovenský trh jsou k dispozici v prodejní síti společnosti KORADO, a.s.  Více informací na www.korado.cz.

Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.